image
image
image
image

MERA SPA to to 35 gabinetów zabiegowych, czyniących je największym manualnym Spa w Polsce. Wielokrotnie nagradzane, pełne prawdziwych profesjonalistów, pasjonatów posiadających głębokie zrozumienie swojej misji, poświęcających Ci całą uwagę i swój czas. Jest to miejsce niezwykłe również ze względu na swoje położenie - wtapiające się w naturalny krajobraz, zlokalizowane tuż przy plaży, z widokiem na morze. Wizyta w Mera Spa to prawdziwa recepta na pozbycie się napięć i na osiągnięcie głębokiego relaksu. Spa zaprasza swoich Gości do strefy basenów (3 wewnętrzne i jeden na dachu), dwóch stref saun, strefy ciszy i odpoczynku oraz 4 jacuzzi (wewnętrzne i zewnętrzne). Oferta zabiegów została przygotowana z dbałością o każdy detal opierając się na: pielęgnacji, regeneracji, dbałości o urodę, kondycję, a przede wszystkim na relaksie. Mera Spa - pozwól nam się sobą zaopiekować.

Dedykwana oferta dla Gości Lion Apartments:

 •  Oferta dla Dwojga:

  - Lion&Mera Day Spa  masaż 30min + całodniowy wstęp do strefy strefy basenów
  – 400PLN za parę 
  - Lion&Mera Super Day Spa masaż 60min + całodniowy wstęp do strefy strefy basenów – 600PLN

 • Oferta śniadanie w restauracji hotelowej oraz całodniowy wstęp do strefy basenów oraz saun

 • 10% zniżki na dostęp do strefy basenów
  oraz saun

 • 10% zniżki na zabiegi oferowane przez Mera Spa

 • 15% zniżki w restauracji hotelowej przy zakupie oferty Lion&Mera Day oraz Lion&Mera Super Day

 Więcej informacji: MERA SPA

MERA SPA

Wizyta w Thera Wellness w Radisson Blu Hotel Sopot to doskonała okazja, aby odpocząć po dniu pełnym atrakcji. W repertuarze Strefy Wellness znajdziemy zabiegi na wszystkie partie ciała, a nawet zabiegi dla pań w ciąży i dzieci. Szeroką ofertę do dyspozycji posiada również męska część gości. Goście mogą skorzystać z 25 metrowego basenu pływackiego, saunarium ze strefą relaksu (sauna sucha, łaźnia parowa, sauna ziołowa, sauna Rassoul, tepidarium oraz zewnętrzna sauna sucha na 40 osób), jacuzzi zewnętrznych oraz wewnętrznych, doskonale wyposażonej siłowni, weekendowych seansów saunamistrzowskich oraz kameralnych zajęć jogi  w Domu Jogi. Thera Wellness stawia na naturalność, ekologię oraz osiąganie wewnętrznej harmonii zaspokajając potrzeby ciała i ducha.” 

Dedykowana oferta dla Gości Lion Apartment:

 • Dla Naszych Gości Radisson Blu Hotel zaoferował 10% rabatu na zabiegi oraz wstęp do strefy Wellness.

Więcej informacji: Radisson SPA oraz Thera Wellness

RADISSON SPA SOPOT

Spa w Hotelu Sheraton w Sopocie, jest wyjątkowym miejscem wypoczynku oraz relaksu, łączy wiedzę stuleci, naturalną moc uzdrawiania, nowoczesny wystrój wnętrz i utalentowany personel, którego zadaniem jest pozostawienie niezapomnianych wrażeń. Spa w Sheraton Sopot to wyjątkowo klimatyczne miejsce, które już od pierwszych chwil pozytywnie oddziałuje zarówno na umysł jak i całe ciało. Goście mogą skorzystać z kameralnej przestrzeni basenowej, relaksującej strefy Spa Experience, na którą składają się: basen, basen do hydroterapii z domieszką sopockiej solanki, sauna fińska, aromatyczna łaźnia parowa, sauna solankowa, prysznice wrażeń oraz Tepidarium. Sheraton Spa to także 11 prywatnych gabinetów oraz szeroki wachlarz zabiegów i masaży – doskonałe miejsce aby wyciszyć ciało i umysł.

Dedykowana oferta dla Gości Lion Apartments:

 • Dla Naszych Gości Hotel Sheraton zaoferował 10% rabatu na zabiegi oraz 50% zniżki za wstęp do strefy Wellness

Więcej informacji: Sheraton SPA

HOTEL SHERATON

Sprawdź równieź
image
PRANA SPA
Pozwól zabrać się w podróż do świata relaksu, odmłodzenia, dobrego samopoczucia i przede wszystkim zdrowia. Prana Spa to miejsce, które powstało z połączenia kilkunastoletniego doświadczenia, pasji i wiary w niezwykłą siłę Ajurwedy.

Sieć obiektów relaksacyjno-sportowych Aquapark, to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc, kojarzonych z rozrywką dla całych rodzin w Trójmieście. Jest to miejsce w którym można nie tylko aktywnie wypocząć przez cały rok, ale również kompleksowo zadbać o swoje ciało. Na górnym poziomie znajduje się również Aqua Spa jako strefa relaksu i piękna, bogata w ofertę profesjonalnych masaży oraz zabiegów na ciało i twarz. Na terenie Odnowy Biologicznej można skorzystać z różnego rodzaju saun (8 do wyboru) oraz prowadzonych w saunie Nordic seansów aromatycznych wg harmonogramu. Dodatkowo do dyspozycji Klientów jest strefa wypoczynkowa (Tepidarium) oraz kącik jadalny z ofertą gastronomiczną.

Specjalnie dla gości Lion Apartments dedykowany rabat 15% na bilet wstępu do Aquapark Sopot!

Więcej informacji: Aquapark Sopot

AQUAPARK SOPOT

Oferty specjalne