Restauracja łącząca tradycję z nowoczesnością, w której karcie znajdą Państwo wyjątkowe połączenia i niepowtarzalne smaki bazujące na najświeższych, sezonowych produktach. Rano uroczą sytym, wartościowym śniadaniem, po południu lekkim i pożywnym lunchem, a wieczorem wysublimowaną, nieśpieszną kolacją, którą będą Państwo mogli się cieszyć w towarzystwie bogatej karty win. To wszystko w scenerii jednej z najpiękniejszych przedwojennych kamienic w Sopocie.

Specjalnie dla Gości Lion Apartments 10% żniżki na całe menu*

- *z wyłączeniem napojów

Adres:  Grunwaldzka 4/6, 81-759 Sopot

Więcej informacji oraz MENU

RESTAURACJA 1911

Fisherman wbrew pozorom to nie miejsce, gdzie zjesz smażoną rybę z frytkami. W tym miejscu króluje tradycyjna kuchnia, która odwołuje się do smaków kuchni domowej. Dania z jednej strony klasyczne, z drugiej bardzo zaskakujące. Każde danie przygotowywane jest od absolutnych podstaw, wyłącznie ze świeżych produktów, odbieranych od lokalnych dostawców o co dba Head Chef Rafał Koziorzemski,  laureat miedzynarodowych konkursów kulinarnych: The Best Chef Rising Star Awards 2017 oraz International Chef Culinary Cup 2018 i 2019. Karta dań w Fishermanie z pewnością zaskoczy niejedno wymagające podniebienie.

Specjalnie dla Gości Lion Apartments 10% żniżki na całe menu*

- *z wyłączeniem napojów

Adres:  Grunwaldzka 89, 81-771 Sopot

Więcej informacji oraz MENU

RESTAURACJA FISHERMAN

Wydział Relaksu w Sopocie to popularne, lokalne bistro oferujące domowe śniadania zlokalizowane na ul. 3 Maja. Jest to niezobowiązujące miejsce z luźną atmosferą lubiane zwłaszcza przez lokalnych mieszkańców i studentów. Spodoba się wszystkim, którzy cenią dużą przestrzeń, nowoczesny i przytulny wystrój oraz co najważniejsze konkurencyjne ceny.

Adres:  3Maja 6, 81-729  Sopot

Więcej informacji oraz MENU

WYDZIAŁ RELAKSU

Współpracujemy z jedną z najlepszych firm w Trójmieście, która codziennie dostacza smaczne, świeże i zbilansowane zestawy śniadaniowe w dwóch wariantach - TRADYCYJNYM i WEGETARIAŃSKIM. Każdego dnia tygodnia dostarczana jest inna kompozycja smaków, która bogactwem oraz ilością składników zadowoli nawet bardzo wymagających klientów.

MENU

ŚNIADANIE POD DRZWI

Price for one breakfest set is 50 PLN per person. Breakfest sets are delivered daily to your door by 8:00am. Orders and payments can be made via dedicated website HERE where you can choose Apartment you are staying at.

Orders are accepted untill 8:00PM for next day delivery.

Oferty specjalne