Zimowe aktywności

Sopot to jedyne miasto na wybrzeżu, gdzie możemy rozgrzać się w saunie z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Cztery drewniane domki z ogromnymi przeszkleniami znajdują się przy wejściu nr 15 na sopocką plażę. Można z nich korzystać w wersji open, wspólnie z innymi lub wynająć na wyłączność. Zimą chętnie rozgrzewają się tu fani morsowania. Sauna to również świetny pomysł na romantyczny wypad.

Więcej informacji: M15 Sauny

SAUNY Z WIDOKIEM NA MORZE

Bajkowe iluminacje, smakołyki, oryginalne prezenty i świąteczna atmosfera czekają na Ciebie na Targu Węglowym w Gdańsku oraz na placu Grunwaldzkim u podnóża Kamiennej Góry w Gdyni.

Obowiązkowym punktem wycieczki w okresie zimowym jest Jarmark Bożonarodzeniowy, który doskonale wprowadzi Cię w świąteczny nastrój. Jest to idealny pomysł zarówno na rodzinny wypad, jak i wycieczkę we dwoje. Można tam odwiedzić stoiska z rękodziełem, posmakować świątecznych potraw, a także obejrzeć występy lokalnych artystów i co zapewne najważniejsze dla najmłodszych – spotkać Świętego Mikołaja.

JARMARK BOŻONARODZENIOWY

Odwiedzając Trójmiasto w okresie zimowym warto wybrać się na zimowy spacer śladem Trójmiejskich iluminacji świątecznych. Gdy na zewnątrz pruszy śnieg, krajobraz staje się iście bajkowy. Iluminacje to stały element dekoracji Trójmiasta, który wprowadza świąteczną atmosferę i zachęca mieszkańców do wieczornych spacerów. Zwłaszcza dla najmłodszych jest to znakomita atrakcja i długo wyczekiwany moment.

Świąteczne dekoracje znajdziemy w:

  • Gdańsk: Targ Węglowy, Skwer Kobzdeja, Park Regana, Park Oliwski, Zielony Most, Park Oruński, ul. Stagiewna, ul.Tkacka

  • Gdynia: Śródmieście oraz Wzgórze św. Maksymiliana, gmach Urzędu Miasta oraz plac Grunwaldzki

  • Sopot: Aleja Niepodległości, ul. Kościuszki, ul. Chopina, ul. Bohaterów Monte Cassino

ŚWIĄTECZNE ILUMINACJE

Oferty specjalne