01.04.2022

W związku z wojną w Ukrainie koncert URODZINY SOPOTU zaplanowany na 1.04.2022 odbędzie się w innym terminie, o którym poinformujemy wkrótce.

Zakupione bilety zachowują swoją ważność.
Osoby, które zdecydują się na zwrot zakupionych biletów, prosimy o kontakt z: Interticket (info@interticket.pl) lub eBilet (https://www.ebilet.pl/kontakt/).
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Widza BART pod numerem telefonu 58 555 84 07 lub e-mail: bilety@bart.sopot.pl.
Liczymy na Państwa zrozumienie. 

Zapraszamy na wyjątkowy, urodzinowe wydarzenie muzyczne. Zakończenie obchodów 120. urodzin Sopotu uświetnimy koncertem wypełnionym przebojami znanymi z sopockich festiwali. Ich nowe aranżacje - specjalnie na tę okazję - przygotowuje Smolik, orkiestracje natomiast Jan Stokłosa.

Na scenie ERGO Areny pojawią się m.in. Brodka i Mioush. W najbliższych tygodniach będziemy prezentować kolejnych wykonawców - spodziewajcie się najgorętszych postaci polskiej sceny muzycznej. Wśród artystów nie zabraknie także twórców z Trójmiasta.
 
Koncert uświetni premierowe wykonanie Fantazji dla Sopotu autorstwa Jana A.P. Kaczmarka. Utwór zaprezentują muzycy Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot pod dyrekcją Wojciecha Rajskiego
Smolik: Ze względu na różnorodność artystów wokalistów, barw głosów i różnic pokoleniowych forma będzie miała eklektyczny charakter. Łączymy retro z nowoczesnością, by skłonić się historii i zapewnić komunikatywność. Orkiestra plus elektronika plus żywy rockowy zespół dają całe spektrum możliwości wykreowania ciekawego brzmienia całości. Widzę też miejsce dla kilku solistów związanych z Trójmiejską sceną muzyczną.

Ograniczona pula biletów na najlepsze miejsca jest dostępna w przedsprzedaży elektronicznej.
Bilety są dostępne tutaj: https://bit.ly/urodzinysopotu
Regularna sprzedaż ruszy po Nowym Roku. Będzie także możliwość zakupu biletów ze zniżką na Kartę Sopocką.