03.06.2022

 

Pat Metheny po raz pierwszy w Trójmieście! 3 czerwca 2022 roku fenomenalny gitarzysta odwiedzi sopocką Operę Leśną w ramach światowej trasy koncertowej 'Side Eye', promującej nowy projekt artysty. Polska trasa odbędzie się w ramach cyklu Siesta w Drodze, firmowanego przez dziennikarza Radiowej Trójki - Marcina Kydryńskiego. Koncert w Sopocie dodatkowo odbędzie się jako kolejny z koncertów w ramach cyklu Ikony Jazzu. Tego nie można przegapić!

 

Pat Metheny, wirtuoz gitary, kompozytor, zdobywca 20 nagród Grammy to jedna z najbardziej znanych osobowości jazzu, ceniony i uwielbiany przez setki tysięcy fanów nie tylko tego gatunku muzyki. Stworzył własny, natychmiast rozpoznawalny styl o charakterystycznym brzmieniu i barwie. Pat Metheny jest prawdopodobnie jedynym jazzmanem o popularności dorównującej idolom pop-music, jest niekwestionowaną gwiazdą najważniejszych festiwali na całym świecie.
 

Gośćmi obecnej edycji "Side Eye" są pianista i klawiszowiec James Francies, oraz perkusista Marcus Gilmore.

Ikony Jazzu to cykl koncertów największych postaci świata jazzu. Celem wydarzeń jest promocja muzyki jazzowej oraz sprowadzanie do Polski wybitnych osobowości. W ramach Ikon Jazzu wystąpili już tacy artyści jak: Branford Marsalis, Jan Garbarek, John Scofield, Tomasz Stańko i wielu innych. Koncerty organizowane są w największych salach muzycznych całego kraju, a ich organizatorem jest Agencja Artystyczna Perspektywy.

 

Organizator: Agencja Perspektywy
www.agencjaperspektywy.pl
Kontakt: biuro@agencjaperspektywy.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    180 - 240 zł
Punkty sprzedaży stacjonarnej:
Salony sieci Empik w całym kraju
Salony sieci Mediamarkt w całym kraju

Bilety zakupione na pierwotny termin wydarzenia zachowują ważność.
Zakupione bilety można również zwracać w miejscach ich zakupu.
Więcej szczegółów na stronie organizatora.