28.06.2023 - 01.07.2023

Tegoroczna edycja Open'er Festival odbędzie się w dniach 28 czerwca - 1 lipca 2023 Port Lotniczy Gdynia - Kosakowo.

Open'er w Gdyni, to największy festiwal w Polsce i dwukrotny triumfator European Festival Awards w kategorii Best Major Festival. Przez 20 lat osiągnął kultowy status, goszcząc na swoich scenach takich artystów jak Prince, Bruno Mars, Lana Del Rey, Coldplay, Drake, Depeche Mode, Imagine Dragons, Twenty One Pilots, The Weeknd, Florence & The Machine, Radiohead, Kylie Minogue czy Arctic Monkeys. Open'er łączy muzykę z wieloma innymi formami sztuki i kultury, będąc jednocześnie platformą dla debat na najważniejsze społeczne
 
rctic Monkeys!Jeden z najważniejszych zespołów XXI wieku pierwszym headlinerem Open'era 2023! Popkulturowy fenomen, którego muzyka doskonale rezonuje z każdym kolejnym pokoleniem i po dwudziestu latach istnienia jest u szczytu popularności, wyprzedając największe stadiony i przestrzenie koncertowe w całej swojej karierze. Dzisiaj jesteśmy zaraz po wydaniu 7 albumu zespołu, a przed nami koncert 30 czerwca w Gdynia!

Lizzo pierwszą headlinerką festiwalowej środy! Open'er 2023! Jedna z najbardziej wyrazistych współczesnych gwiazd i trzykrotna laureatka Grammy wystąpi na Orange Main Stage 28 czerwca. Do zobaczenia w Gdynia na jej pierwszym koncercie w Polsce.

Queens of the Stone Age! Absolutni giganci rocka dołączają do składu Open'era 2023! Josh Homme i spółka zagrają na Orange Main Stage 30 czerwca!

OneRepublic na Open'erze 2023! Dzięki takim przebojom jak "Apologize", "Counting Stars", "Love Runs Out" oraz wielkiemu hitowi tego roku - "I Ain't Worried", mają status jednego z najpopularniejszych amerykańskich zespołów na świecie. A już w środę, 28 czerwca zobaczymy ich po raz pierwszy w Gdynia!

Kendrick Lamar! Mistrz! Headliner Open'era 2023, 1 lipca, Orange Main Stage.
 
girl in red dołącza do line-upu! Muzyczne objawienie skandynawskiej sceny wystąpi na Open'erze 1 lipca! Widzimy się na Tent Stage na jej wyczekiwanym, pierwszym koncercie w Polsce.