20.01.2022

 

Ile to już razy SPATiF był wietrzony? Tym razem wpuszczamy świeże, muzyczne powietrze. NOWA POLSKA PIOSENKA to nowy cykl 7 koncertów, w ramach których wystąpią młodzi wykonawcy, prezentujący bardzo przebojowe piosenki.

Starzy bywalcy niejedno już u nas widzieli i słyszeli, ale dla młodszej publiczności, która też przecież kiedyś będzie starsza, mamy też bonus. Będzie nim karta do SPATiF-u. Otrzyma ją każdy, kto zdąży kupić bilet w pierwszej puli. Liczba zawsze będzie limitowana.
Młodość, przyszłość, historia, Sopot Stayin' Alive!
 
20.01 wystąpi Niemoc, czyli Michał Drozda, Radek Reguła i Filip Awłas z Zielonej Góry. Nie kierujcie się nazwą ładunek w klimatach indietroniki zestawiony ze stylistyką new wave to moc, która współgra w instrumentalnych utworach, jak i tych z głosami gości, m.in. Kachy, Tęskno, Misi Furtak czy Michała Wiraszki. Zespół ma na swoim koncie debiut Baśnie (oraz wersję zremiksowaną) i wydaną w 2021 roku płytę Kilka Najlepszych Dni w Życiu, która nie pozostawia wątpliwości co do tego, że w triu z Zielonej Góry drzemie ogromna moc, która właśnie eksplodowała z największą jak dotąd siłą (Jarek Kowal, Soundrive.pl).

Utwór Dwa tygodnie, w którym zaśpiewał Michał Wiraszka, znalazł się na albumie Męskie Granie 2021.
Występ zespołu będzie przedsmakiem tego, co zobaczymy na Soundrive Festival 2022 w ramach koncertu zespołu.