22.04.2022

 

piątek, 22 kwietnia, godz. 20:00
 
 
bilety: 79 - 119
 
Wiosną 2022 r. Natalia Przybysz wyruszy w trasę, by promować niezwykły krążek. "Zaczynam się od miłości" to interpretacja niezaśpiewanych dotąd tekstów Kory przez Natalię oraz jej zespół. Natalia Przybysz bilety już dostępne.
Fani mogli już usłyszeć pierwszy singiel z płyty - utworowi "Oko Cyklonu" towarzyszy klip w reżyserii Silvii Pogody. - To, co najważniejsze w koncertach dla mnie, to zanurzenie w muzyce. Przed nami nowy materiał z tekstami Kory i naszą muzyką - Zaczynam się od Miłości.
Wielce ekscytująca to perspektywa, zanurzać się z Wami w czymś nowym. Z kim się widzimy?
 
Album "Zaczynam się od miłości" ukaże się wiosną 2022 roku, a jej tytuł stanowi parafrazę zbioru tekstów Kory wydanych w formie książki pt. "Miłość zaczyna się od Miłości". Pomysł na album zrodził się podczas spotkania Natalii Przybysz i Kamila Sipowicza. Spadkobierca dorobku Kory powierzył Natalii zebrane i niewydane dotąd w formie piosenek teksty legendy polskiej sceny muzycznej. Na krążku znajdą się zarówno utwory będące interpretacją tekstów Kory, jak i autorskie piosenki Natalii - inspirowane pracą nad projektem.