10.07.2022

KUP BILETY

Letnie Brzmienia w Gdańsku - na Placu Zebrań Ludowych zagrają: Nosowska, Brodka, Kwiat Jabłoni i Natalia Przybysz. Artyści wystąpią na plenerowej scenie Letnie Brzmienia, to ogólnopolska trasa koncertowa topowych polskich artystek i artystów.

W lipcu i wrześniu usłyszymy przede wszystkim najbardziej lubiane i najnowsze utwory artystów.
Cykl otworzy charyzmatyczna Nosowska (9.07), dzień później zagra nie mniej oryginalna 
Brodka (10.07). Koncertowy lipiec dopełni jeszcze uwielbiany przez publiczność 
Kwiat Jabłoni (14.07).
Wakacyjny czas pożegnamy z kolei z Natalią Przybysz (3.09) 
Koncerty live gwarantują niepowtarzalne wrażenia!
 
Brodka to jedna z najbardziej niezwykłych artystek polskiej sceny muzycznej, umiejąca połączyć pozornie niepasujące do siebie elementy różnych stylów muzycznych. Ogromną rolę przykłada również do warstwy wizualnej, dzięki czemu jej koncerty zawsze są niezapomnianym przeżyciem. Wydany w 2021 r. "BRUT" to piąty studyjny album Brodki. Płyta przepełniona jest powidokami z przeszłości i tęsknotą do lat 90tych, w odważnym i nowoczesnym wydaniu. 

***
Letnie Brzmienia to ogólnopolski, wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach, z 22 najpopularniejszymi artystami i artystkami, którzy mają moc przyciągania i czarowania publiczności. Trasa koncertowa Letnich Brzmień trwa całe wakacje. Koncerty odbywać się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim. Szczegółowy harmonogram koncertów można sprawdzić TUTAJ. Zwieńczeniem cyklu Letnich Brzmień będzie dwudniowe wydarzenie - Finał - termin i miejsce koncertów zostaną ogłoszone wkrótce.
Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production.